Lista forów o zarabianiu – poznaj 10+ najlepszych adresów w 2020 roku

lista for o zarabianiu

Lista forów o zarabianiu to miejsce, gdzie odnajdziesz zbiór najlepszych oraz najbardziej wartościowych linków do forów internetowych poświęconych szeroko pojętemu zarabianiu przez internet. Sam systematycznie odwiedzam większość z nich każdego dnia, aby dokształcić się w danej specjalizacji poprzez doświadczenia innych forumowiczów. Tobie również polecam je systematycznie przeglądać, w celu poszerzenia własnej wiedzy.

Lista forów o zarabianiu - ogólne informacje

Poniższa lista powstała tylko i wyłącznie w celach informacyjnych. Żaden z wymienionych poniżej serwisów nie zapłacił mi ani grosza za ich polecenie. Są to moje prywatne rekomendacje. Od teraz lista for o zarabianiu jest również dostępna dla wszystkich czytelników - za darmo!

Polskie fora o zarabianiu i inwestowaniu

Poniżej w podpunktach opiszę każde z forum w kilku zdaniach aby lepiej naświetlić czego ono w większości dotyczy. Kolejność nie jest przypadkowa i ułożona jest w mojej opinii od tych najlepszych do tych z słabszą zawartością.

FORUM.ZARABIANIE24.NET - forum o zarabianiu i inwestowaniu, którego jestem administratorem. Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie do jego rozwijania i tworzenia.

1. Make-cash.pl

Moje ulubione forum pod względem treści, wyglądu i intuicyjności poruszania się po nim. Szczególnie polecam sekcję MC ELITA oraz SEO TOOLS. Dla początkujących również sekcja DZIENNIKI PRACY mogą się okazać bardzo dobrym motywatorem do podjęcia działań w zakresie samodzielnego zarabiania w internecie.

Według mnie bardzo często niedoceniane forum przez internautów. Sporo solidnej wiedzy, której czasami próżno szukać po innych forach. Również bodajże jedno z najstarszych forum w polskim internecie (2007). Od 2019 roku jestem również jego administratorem.

3. Zarabiam.com

Jedno z największych forum o tematyce zarabiania przez internet. Ponad 100 tysięcy zarejestrowanych użytkowników - z czego ponad 1000 aktywnych o każdej godzinie. Posiada przede wszystkim spory zbiór darmowej wiedzy oraz możliwość prowadzenia własnego dziennika. 

4. Hyipforum.pl

Oczywiście nie mogło zabraknąć forum z kontrowersyjnym użytkownikiem @pepperoniss. Świetne miejsce, które łączy osoby zainteresowane inwestowaniem w programy wysokiego ryzyka typu HYIP, Revenue Share, Matrixy czy Cyclery. W związku z tym możesz na nim rozpocząć swoją przygodę z inwestowaniem.

5. Forum.ebiznesy.pl

Ciekawe forum (ale niezbyt aktywne) o robieniu biznesu. Szczególnie bardzo ciekawe wypowiedzi osób, które na co dzień obracają swoimi biznesami. Jak najbardziej godne uwagi.

Zagraniczne fora o zarabianiu i inwestowaniu

Wszystkie fora zagraniczne, które przeglądam są stronami anglojęzycznymi. I to właśnie one są największą skarbnicą wiedzy, jeśli chodzi o pomysły i sposoby zarabiania w internecie. Jeśli nie znasz angielskiego, to zawsze możesz użyć wtyczki do tłumaczenia tekstu.

1. Warriorforum.com

Jedno z najlepszych zagranicznych forum o zarabianiu przez internet. Ponad milion użytkowników. Spora ilość poradników i materiałów wspomagających zarabianie. Można również zakupić płatne poradniki, jednak należy wybierać sprawdzonych użytkowników. Z pewnością forum godne uwagi.

2. CPAelites.com

Po prostu klasyk! Podobnie jak to miało miejsce powyżej - posiada ogromny zbiór poradników, porad oraz instrukcji zarabiania. Użytkownicy tworzą swoje projekty, gdzie można dołączyć i zarabiać razem. Jest to jedna z tych pozycji typu must have, którą musisz posiadać w swojej kolekcji linków.

3. Wickedfire.com

Podobnie jak w dwóch poprzednich pozycjach - musisz tu zacząć systematycznie zaglądać. Ogromna skarbnica wiedzy + wiele informacji o tym jak skutecznie używać social medii.

4. Thebot.net

Ciekawe oferty zarobku, ponieważ co parę minut wskakuje nowa oferta. Ponadto źródło wielu ciekawych projektów (często niekoniecznie do końca legalnych). Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. 

5. Affiliatefix.com

Bardzo dobre forum o afiliacji i programach partnerskich, ponieważ zawiera sporo ciekawych przykładów reklamy i sposobów promowania ofert.

6. Bizwarriors.com

Forum tworzone przez ten sam zespół co z affiliatefix, jednak skierowane bardziej jest dla osób przedsiębiorczych. Znajdują się tutaj informacje o biznesach oraz marketingu. Dlatego też plecam jak najbardziej.

Podsumowanie

I to by było na tyle. Oczywiście w sieci jest tego sporo więcej, ale podałem tylko te fora, które sam przeglądam i uważam za najbardziej wartościowe. Może Ty znasz jeszcze ciekawe i warte uwagi miejsca, gdzie można znaleźć informacje na temat zarabiania i inwestowania? W związku z tym zapraszam Cię do podzielnia się tym w komentarzu.


W jaki sposób skutecznie zarabiać pieniądze w Internecie?

zapisz się do zupełnie darmowej listy mailingowej bloga i bądź zawsze na bieżąco z nowymi sposobami zarabiania pieniędzy przez Internet.


Administratorem danych osobowych jest autor bloga www.zwi.pl. Masz pełne prawo dostępu do treści podanych danych, ich poprawienia lub usunięcia. Podanie danych jest dobrowolne.

stosuję politykę

totalne zero spamu

gdzie Ty i Twój e-mail
śpicie spokojnie


10 komentarzy do “Lista forów o zarabianiu – poznaj 10+ najlepszych adresów w 2020 roku

    1. Najwięcej aktualnej wiedzy znajduje się na anglojęzycznych forach. Na naszym rodzimych ta wiedza często pojawia się z dużym poślizgiem. Nawet nie znając angielskiego, warto korzystać z translatora i zawsze się można domyśleć o co chodzi w danym tekście ??

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.