MyLead – jak zacząć, opinie oraz recenzja platformy – poznaj sieć afiliacyjną na miarę XXI wieku kompleksowy serwis do zarabiania przez internet, która w ciągu zaledwie 3 lat wyrósł na zdecydowanego lidera branży programów partnerskich w Polsce oraz przeciera szlaki na rynkach zagranicznych

mylead opinie recenzja jak zacząć

Gdy w 2014 roku światło dzienne ujrzała strona MyLead, to mało kto podejrzewał, iż z biegiem czasu stanie się jedną z najprężniej rozwijających się platform afiliacyjnych w Polsce. Wystarczyły zaledwie trzy lata, aby zrzeszyć wokół siebie ponad 15 tysięcy aktywnych użytkowników i wypłacić ponad 8 milionów złotych prowizji! To z kolei pozwala wysunąć daleko idące wnioski, iż osoby stojące za tym projektem naprawdę potrafią dodawać takie oferty i narzędzia, aby ich użytkownicy skutecznie je wykorzystywali do zarabiania przez internet. A ponieważ sam również jestem aktywnym użytkownikiem MyLead od 2015 roku, to czas na podzielenie się swoimi przemyśleniami oraz opinią na ich temat.

MyLead to polski produkt! 

Zanim przejdę do szczegółowego opisania platformy, to muszę nadmienić jeszcze jedną ważną rzecz. Serwis jest stworzony i prowadzony przez polską firmę, więc decydując się na zarabianie przy jego pomocy, wspierasz rodzimy produkt. Osobiście staram się wspierać takie projekty a tym bardziej, jeśli one faktycznie działają, dbają o swoich partnerów i są wykonane z dbaniem o nawet najmniejsze szczegóły.

mylead recenzja

chętnych do odwiedzenia siedziby zapraszają do Poznania 🙂

Dla kogo jest MyLead i czy każdy sobie w nim poradzi (nawet bez zaawansowanej wiedzy)?

MyLead to platforma dla każdego! Jedynym ograniczeniem jest ukończenie minimum 18 roku życia. Zarówno dołączenie jak i korzystanie jest zupełnie darmowe. Na platformie znajduje się ponad 500+ przeróżnych programów, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie. Nie musisz posiadać praktycznie żadnej wiedzy na temat zarabiania w internecie, aby wykorzystać platformę MyLead do osiągania korzyści finansowych. Aby zarabiać w programie nie musisz posiadać działalności gospodarczej!

Serwis wypłacił już ponad 8.000.000 złotych swoim partnerom w przeciągu 3 lat swojej działalności. Natomiast najlepszy, pojedynczy wydawca w serwisie zarobił już grubo ponad 500.000 złotych! 

MyLead rejestracja konta

W obecnych czasach mało kto lubi marnować cenne minuty na wypełnianie długich formularzy rejestracyjnych. W MyLead dobrze o tym wiedzą i dzięki temu, proces zakładania konta jest naprawdę szybki. Oto co potrzebujesz zanim do niego przejdziesz:

 • adres e-mail
 • dane osobowe (imię, nazwisko, adres)
 • aktywny numer telefonu

Podpowiedź: Jeśli nie chcesz wypełniać formularza rejestracyjnego a jednocześnie posiadasz konto na Google, to możesz ten proces przyśpieszyć. W tym celu, na pierwszej stronie formularza wciśnij czerwony przycisk ZALOGUJ PRZEZ GOOGLE. System na podstawie danych wpisanych na koncie Google, stworzy konto w serwisie MyLead. A to wszystko w zaledwie parę sekund.

Po przejściu na stronę www.mylead.pl wystarczy, że klikniesz w prawym, górnym rogu zielony przycisk ZAREJESTRUJ i wypełnisz formularz składający się z czterech etapów:

mylead rejestracja

W drugim kroku nie zapomnij się zalogować na skrzynkę pocztową, która została podana w formularzu i kliknąć w link aktywacyjny. Bez tego nie zalogujesz się na swoje konto.

W razie gdyby któryś z etapów nie był zrozumiały lub masz ogólnie pytania dotyczące zakładania konta na platformie, to napisz o tym w komentarzu poniżej. Na każde pytanie odpowiem (bądź też inni czytelnicy) 🙂

Panel wydawcy

Być może na pierwszy rzut oka, to co zobaczysz po zalogowaniu się przyprawi Cię o ból głowy. Spokojnie - to tylko złudne, pierwsze wrażenie. W rzeczywistości obsługa całego panelu to naprawdę prosta sprawa.

mylead recenzja

Po lewej stronie znajduje się sekcja głównego menu. To przeważnie za jego pomocą będziesz się poruszać po panelu. Przejrzyj sobie każdą z zakładek na spokojnie a zobaczysz, że to nic strasznego.

Na środku masz dostępny cały szereg statystyk. Tutaj również szybko sprawdzisz zestawienie zarobków, swoje zyski oraz mapę odwiedzających promowane linki.

Na prawo szybki rzut oka na ogólne zarobki. Pod spodem znajduje się sekcja czatu (dostępna po zarobieniu minimum 100 zł). Na prawo od niego podawane są bieżące aktualności w serwisie.

Dostępne modele zarabiania oraz stawki

Opisywany serwis jako jeden z nielicznych obsługuje ponad 8 modeli zarobkowych. Pozwala to na odszukanie takiego modelu, który przypadnie nam najlepiej do gustu i wygeneruje zarobek. Poniżej parę słów o każdym z nich z osobna, aby przybliżyć ich zasadę działania oraz system prowizyjny:

mylead cps

CPS oferuje wynagrodzenie przyznawane za każdy zakup dokonany przez użytkownika, który wszedł na stronę poprzez twoją kreację reklamową (np. Link, banner), a następnie dokonał zakupu. Otrzymujesz prowizję za sprzedaż produktów lub usług. Reklamodawca rozlicza się z wydawcą względem procentu od wartości zamówienia, które zostało złożone.

Prowizja: sprzedaż produktów - do 32%


mylead cpl

CPL oferuje wynagrodzenie przyznawane za pozyskanie klienta. Z tego modelu często korzystają wszelakie banki, pośrednicy pożyczek, ale również firmy telekomunikacyjne i inne korporacje świadczące różnego typu usługi. Otrzymujesz wcześniej ustaloną kwotę za każdego klienta, który, zainteresowany daną ofertą, zostawi swoje dane kontaktowe albo przekaże je do celów marketingowych.

Prowizja: sprzedaż umów i usług - do 640 zł


mylead cpa

CPA otrzymujesz pieniądze za wykonanie konkretnej, określonej przez reklamodawcę i płatnej akcji na stronie docelowej przez klienta. Programy partnerskie, rozliczane w modelu cpa, wymagają od użytkownika, na przykład, wysłania wiadomości sms o podwyższonym koszcie, czy zakupu przy pomocy karty kredytowej.

Prowizja: wypełnianie formularzy - do 96 zł


mylead ppi

PPI jest zarobkiem za instalacje. Wydawca otrzymuje lead-a, jeśli użytkownik końcowy pobierze aplikację lub inny software udostępniany przez reklamodawcę. Klient nie ponosi żadnego kosztu. W większości pliki te mogą być edytowane pod specjalne potrzeby wydawcy. Przed przystąpieniem do program należy sprawdzić wymagania tej formy.

Prowizja: instalacja aplikacji - do 7 zł


mylead ivr

IVR to połączenia telefoniczne o podwyższonym koszcie. Wydawca otrzymuje prowizję za każdą minutę połączenia. Jedynym zadaniem wydawcy jest promocja usługi. Za kontakt z użytkownikiem końcowym odpowiada specjalnie przeszkolone do tego call center. Call center robi wszystko aby jak najdłużej przetrzymać daną osobę na linii. W związku z tym im dłużej dana osoba spędzi na rozmowie, tym więcej jako wydawca zarobisz pieniędzy na nim. Warto jak najbardziej pomyśleć o tej formie zarabiania.

Prowizja: rozmowa z call center - od 2 do 3 zł


mylead chat sms

CHAT SMS wydawca otrzymuje lead-a za każdą wiadomość sms o podwyższonym koszcie, wysłaną przez użytkownika końcowego podczas konwersacji w ramach chatu. Jedynym zadaniem wydawcy jest promocja usługi. Identycznie jak przy IVR, za kontakt z użytkownikiem końcowym odpowiada specjalnie przygotowane do tego call center. Im więcej wiadomości zostanie wymienionych pomiędzy użytkownikiem a call center, tym więcej pieniędzy na tej metodzie zarobisz.

Prowizja: za każdą wiadomość - 1 zł


mylead sms

SMS to płatność przy wykorzystaniu telefonu komórkowego - wiadomość tekstowa o podwyższonym koszcie. MyLead obsługuje zarówno jednorazową płatność w postaci “premium”, jak i subskrypcje, czyli zgodę na otrzymywanie cyklicznych, płatnych wiadomości. Jest to jedna z najbardziej popularnych form zarabiania poprzez serwis MyLead. Warto się jej przynajmniej przyglądnąć i spróbować użyć.

Prowizja: subskrypcja - od 6 do 15 zł; subskrypcja z odnowieniami - od 2 do 9 zł; premium MO - od 1,50 do 11,50 zł


mylead global payment

PŁATNOŚCI GLOBALNE to kolejny ze sposobów na monetyzacje ruchu. MyLead nie jest zamknięty tylko i wyłącznie na polski rynek. Istnieje spora liczba programów, które obsługują ruch międzynarodowy. Znaczy to tyle, iż nieważne z jakiego kraju zdobędziesz wejścia w promowany link - system pokaże specjalną dopasowaną ofertę zarówno dla polaka jak i szweda czy szkota. Nie musisz się już martwić, że osoby z zagranicy odwiedzające link nie dadzą zarobić. Od teraz w MyLead bez problemu zmonetyzujesz również swój ruch zagraniczny. 

Prowizja: ustalana indywidualnie wg stawek dla konkretnego programu i kraju


MyLead poradniki dla początkujących

Specjalnie dla osób, które dopiero będą zaczynać swoją przygodę z programem partnerskim MyLead, przygotowałem kilka linków do prostych metod zarabiania. Działają one po dziś dzień, jednak czasem potrzeba więcej wytrwałości aby zobaczyć pierwsze wyniki. Mam nadzieję, że przy ich pomocy zarobisz pierwsze pieniądze:

Wszystkie podane informacje w w/w linkach są na bieżąco aktualizowane. Warto się z nimi zapoznać, bo to prawdziwa skarbnica wiedzy dla każdego początkującego (dla tych bardziej zaawansowanych również).

Na koniec, wielkim grzechem z mojej strony byłoby nie wspomnienie o supporcie MyLead. Długo się już obracam w różnych programach partnerskich, ale to właśnie w MyLead wg mnie znajduje się najlepszy support świata! Możesz napisać do nich z każdym pytaniem (nawet z pozoru błahym). Zawsze odpowiadają i co najważniejsze - pomagają nakierować na właściwe formy zarabiania!

 • Skype: MYLEAD POLSKA (rozmowy online od 8.00-16.00)
 • GG: 58626255 - również od 8.00-16.00
 • Discord: MYLEAD.GLOBAL

Wypłata zarobionych środków

Jak już zarobisz pierwsze pieniądze, to możesz ubiegać się o ich wypłatę. W zależności od posiadanego statusu prawnego, rodzaj wypłaty możesz zażądać na trzy sposoby: umowa, faktura lub rachunek. Minimum w tych przypadkach to zaledwie 50 złotych. Z programu wypłacisz również na umowę o dzieło, lecz minimum takiej wypłaty zostało ustalone na 300 złotych.

System dopuszcza poniższe metody wypłaty pieniędzy:

 • przelew bankowy
 • paypal
 • skrill
 • webmoney.ru
 • epayments.com
 • Payoneer
 • Payza

Niezależnie od wyboru rodzaju wypłaty - musisz mieć uzupełniony profil! Zatem przed zleceniem wypłaty upewnij się, iż wszystkie pola w zakładce PROFIL → USTAWIENIA są wypełnione.

MyLead opinie i dowody zarobków

Wspomniałem na początku artykułu, iż MyLead opinie ma bardzo pozytywne. Przeszukując internet praktycznie 95% z nich jest napisana w dobrym tonie. Oto kilka z nich:

MyLead był jednym z trzech serwisów, w których równolegle zaczynałem, ale jest jednym z tej trójcy, z którego nie zrezygnowałem i zarabiam tutaj już od 2015 roku. Od tego czasu z resztą internet jest moim jedynym źródłem utrzymania. Zróżnicowanie programów, pomocny support, szybkie wypłaty, same plusy - polecam każdemu chcącemu zarabiać w sieci! ” autor: BARTOLINI24
“Najszybciej rozwijająca się sieć afiliacyjna, support podchodzi profesjonalnie do swoich użytkowników i koncentruje się na nich w 100%. Można liczyć na konkretną pomoc w zarabianiu przez internet i do tego szybkie wypłaty. Polecam!” autor: MALINA
“Na MyLead zarabiam już od 2 lat na ta chwile wypłaciłem moim zdaniem nie mała sumkę. Podoba mi się to, że Support jest bardzo sprawny i pomocny. Bardzo polecam ten serwis, moim zdaniem najszybciej rozwijający się! ” autor: AGENT016

Sporo osób również chwali się swoimi dochodami z zarabiania w MyLead. Powstał nawet specjalny dział, do którego można zgłaszać swoje zdjęcia z zarobkami i otrzymanymi gadżetami od firmy. Oto kilka z nich:

mylead zarobki

źródło: www.mylead.pl

Często użytkownicy są nagradzani różnymi bonusami (body, kody promocyjne zwiększające stawki za lead) przez załogę platformy. Firma dba o swoich wydawców i sukcesywnie nagradza ich dodatkowo za wykonaną pracę.

Rekordzista używający narzędzi MyLead zarobił już grubo ponad pół miliona złotych!

Polecam także przeszukanie jeszcze dwóch for: www.make-cash.pl oraz zarabiam.com. Serwis MyLead posiada na nich oficjalne subfora, gdzie znajdziesz jeszcze więcej opinii na ich temat oraz dowodów zarabiania.

Kontroluj swoje zarobki z aplikacją mobilną

MyLead jako jedna z nielicznych sieci afiliacyjnych posiada własną, dedykowaną aplikację mobilną. Nie jest ona jakoś bardzo rozbudowana ale spokojnie wystarcza na podglądanie stanu konta w sieci, dzięki rozbudowanemu systemowi statystyk. Dodatkowo zlecisz wypłatę zarobionych pieniędzy, porozmawiasz z innymi użytkownikami na czacie oraz przeczytasz o nowościach w programie.

mylead aplikacja mobilna

Aplikację ściągniesz zarówno z Google Store oraz App Store. Poniżej zamieściłem bezpośrednie linki do ich pobrania. Masz pewność, że są to oryginalne i dedykowane aplikacje a nie żadne podróbki do wyłudzania poufnych informacji. Pamiętaj aby pobierać aplikacje mobilne tylko z zaufanych źródeł!

Aplikację warto pobrać chociażby dlatego, iż za jej pobranie przysługuje dożywotni wzrost stawki o 20 groszy za każdy poprawnie wygenerowany lead. W perspektywie czasu pozwala to na osiąganie jeszcze większych zarobków w sieci. Gdyby się okazało, iż stawka dodatkowa się na naliczyła do konta, to należy napisać do supportu i powołać się na informacje z tego linku.

mylead bonus za aplikacje mobilna
mylead bonusy

Gdy zainstalujesz aplikację, to zaloguj się na komputerze do swojego konta. Zaraz po zalogowaniu kliknij na środku ekranu zakładkę BONUSY (identycznie wygląda jak ten obrazek obok tego tekstu) i sprawdź, czy poprawnie doliczyło bonus.

Promuj MyLead i zarabiaj 5% od zarobków poleconych

Ciekawą formą do zwiększania zarobków na platformie jest ich wewnętrzny program partnerski. Zasada zarabiania tym sposobem jest bardzo prosta: polecaj program innym osobom i zarabiaj stałe 5% od ich zysków. Osoba polecona nie traci tych pieniędzy. Firma po prostu dzieli się zyskami jakie generują ich użytkownicy. Tutaj każdy jest zwycięzcą. 

Sekcja programu partnerskiego znajduje się kolejno w PROFILUSTAWIENIA. Również tam znajdziesz banery do promowania (zarówno na strony internetowe jak i fora). 

Zalety i wady platformy

Poniżej zamieszczam najważniejsze plusy oraz minusy platformy www.mylead.pl.  Dużo się na niej zmieniło na przestrzeni ich trzech lat działalności. Nie sposób wymienić wszystkich zalet ale przynajmniej jedno mogę śmiało stwierdzić: nie zauważyłem żadnych, poważniejszych problemów. Oto kilka najważniejszych punktów w mojej ocenie:

zalety

 • ogromna liczba dostępnych programów
 • systematycznie aktualizowane oferty
 • minimum 9 sposobów zarabiania
 • Angle Double Right
  gotowe narzędzia promocyjne
 • Angle Double Right
  wypłaty już od 50 złotych
 • Angle Double Right
  super szybki support

wady

 • trudno cokolwiek znaleźć

Oczywiście z biegiem czasu będę aktualizował zalety i wady. Mam jednak ogromną nadzieję, że w polu czerwonym pozostanie taka liczba jaka jest obecnie, natomiast po lewej ich jeszcze przybędzie 🙂

Podsumowanie

Trzy lata temu zaufałem ekipie z MyLead i się... nie zawiodłem. Z czystym sumieniem polecam ich dalej, bo uważam, że naprawdę warto. I nie ważne czy już zarabiasz przez internet czy dopiero zaczynasz - tutaj każdy znajdzie coś dla siebie i będzie generował pieniądze. Gorąco polecam przynajmniej się zarejestrować i przetestować na własnej skórze - założenie i prowadzenie konta na platformie jest bezpłatne!

interfejs

prowizje

stabilność

wypłaty

w ciągu 24 godzin - minimum kwoty do wypłaty to 50 złotych

sliders

liczba programów

ponad 500 ofert - ich liczba jest systematycznie zwiększana

aplikacja mobilna

zarówno na androida jak i urządzenia z iOS

cogs

rodzaje zarabiania

możesz zarabiać na ponad 8 różnych sposobów

pomoc techniczna

mega szybka i profesjonalna - poprzez GG, Discord, Fora i inne

baza wiedzy

sporo materiałów dla początkujących

ocena końcowa

Podsumowanie artykułu:
Data dodania:
Opis artykułu:
MyLead – jak zacząć, opinie oraz recenzja platformy – poznaj sieć afiliacyjną na miarę XXI wieku
Ocena artykułu:
51star1star1star1star1star
oceń wpis:2 głosy4.75

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *