Nutriprofits program partnerski w którym zarobisz do 40% prowizji od sprzedanego produktu dodatkowe 20% od powracających klientów, 10% od poleconych a wypłatę otrzymasz każdego miesiąca

Nutriprofits program partnerski pozwala na zarabianie pieniędzy poprzez promocję produktów z kategorii zdrowie i uroda. Aby w nim zarabiać nie potrzebujesz własnej strony internetowej. Wystarczy wygenerować link oferty i promować poprzez media społecznościowe. Możliwości promocji jest bardzo wiele i praktycznie nie ma żadnych restrykcji co do nich. Nie znam osoby, która by nie zarobiła w tym programie chociażby kilkudziesięciu złotych po pierwszym dniu.

Informacje ogólne

Nutriprofits zostało założone w 2013 roku. Ich siedziba mieści się na Cyprze. Chociaż kraj zdawać by się mogło niezbyt regulowany, to firma miesiąc w miesiąc wypłaca swoim partnerom wygenerowane prowizje. Nigdy nie spotkałem się z poślizgiem czy brakiem wypłaty. Osobiście uważam, że dlatego firma jest tam zarejestrowana aby optymalizować swoje koszta podatkowe.

Nutriprofits Program Partnerski

Pomimo sporej konkurencji na rynku (chociażby Cash In Pills), to Nutriprofits program partnerski jako jeden z nielicznych przechowuje pliki cookies na okres aż 120 dni. Pozwala to na generowanie dodatkowych przychodów nawet z osoby, która nie zdecydowała się od razu na zakup danego produkt a dopiero po jakimś czasie.

Firma wprowadziła również możliwość zarabiania dodatkowych 10% od osób poleconych. Warto zatem promować program dalej (np. wśród swoich znajomych lub stronie internetowej) i zarabiać dodatkowo, gdy osoba zapisana z Twojego linku zacznie również zrabiać. Jest to jedna z nielicznych firm, która oferuje taki model prowizyjny w branży zdrowia i urody.

czy wiesz, że....

W programie nie zarabiasz tylko na pierwszej sprzedaży? Tutaj otrzymujesz dodatkowe 20% od kolejnych zakupów Twoich klientów. W praktyce oznacza to tyle, że do póki klient będzie zamawiał ten czy inny produkt od firmy, do póty Ty będziesz z tego tytułu otrzymywał prowizję.

Każdy produkt dostępny w ofercie posiada dedykowaną stronę landing page. Wykonane są profesjonalnie i nastawione są na wysoką konwersję. Już nie musisz spędzać wielu godzin na tworzeniu stron docelowych. Od teraz możesz skupić się jedynie na ich promocji.

Dlaczego warto współpracować z Nutriprofits

W sieci można znaleźć kilka innych podobnych programów, które pozwalają na generowanie zysków z promowania produktów dla poprawy zdrowia i urody. Są jednak cztery podstawowe fundamenty, które przemawiają akurat za Nutriprofits:

GWARANCJA WYSOKIEJ KONWERSJI

Produkty z oferty NutriProfits znajdują się w grupie najlepiej konwertujących produktów w Internecie. Promując ofertę NutriProfits możesz być pewien, że wzbudzi ona zainteresowanie wśród użytkowników odwiedzających Twoją stronę!

NAJLEPSZA OFERTA

Oferta NutriProfits zawiera najlepsze i najbardziej poszukiwane marki produktów w kategorii Zdrowie i Uroda. Produkty dostępne w NutriProfits oferują najwyższą skuteczność i najlepszą jakość, co klientom zapewnia wysoki poziom satysfakcji, a afiliantom wysokie zarobki!

DOKŁADNE METODY TRACKINGOWE

NutriProfits korzysta z nowoczesnych metod śledzenia sprzedaży. Korzystając z naszej technologii możesz być pewien, że każda pozyskana przez Ciebie sprzedaż zostanie doliczona do Twojego konta!

WYSOKA PROWIZJA

Afilianci NutriProfits zarabiają do 40% na każdej sprzedaży oraz do 20% na powracających klientach. Dzięki NutriProfits możesz zapewnić sobie stałe źródło wysokich dochodów!

Dostępne produkty

Promować możesz produkty z czterech kategorii:

 • suplementy - Vialafil (sprawność seksualna), Slimette (odchudzanie), Penis XL (powiększenie penisa), Nonacne (trądzik), African Mango (odchudzanie), Garcinia Cambogia Actives (odchudzanie), Green Coffee 5K (odchudzanie), Procerin (łysienie);
 • kosmetyki - Trioxil (trądzik), Oligo.DX (cellulit), Revita (łysienie), Dandrene (łupieź), Profolan (łysienie);
 • urządzenia medyczne - Jes-Extender (urządzenie do powiększania penisa), Laser Hair (depilator laserowy), Rio CelluLight Laser (laser antycellulitowy), Rio Laser Hair (depilator laserowy);
 • sklepy internetowe - NuviaLab (drogeria internetowa), NuviVit (suplementy diety).

Oczywiście oferta jest cały czas wzbogacana o nowe produkty. Jednak trudno mi na bieżąco aktualizować ten wpis o nowo pojawiające się produkty. Najlepiej samemu się zarejestrować w programie i sprawdzić co jeszcze można w nim promować.

Wypłaty zarobionych środków

Zgromadzone pieniądze na koncie zostaną wypłacone 21 dnia każdego miesiąca. Nie musisz nigdzie prosić o ich wypłatę. Wszystko odbywa się automatycznie. Pamiętaj jednak o tym, aby w swoim profilu uzupełnić metodę wypłaty. Inaczej środki zostaną wypłacone w kolejnym miesiącu (o ile forma wypłaty będzie już ustawiona).

Wypłacać możesz w następujące sposoby:

 • przelew bankowy
 • EPESE (okchange)
 • ePayments
 • PAXUM

Minimalna kwota wypłaty to 400 złotych. Jeśli nie przekroczysz tego progu, to kwota zostanie przeniesiona na kolejny okres rozliczeniowy.

Plusy i minusy

Bazując na własnym doświadczeniu i współpracy z Nutriprofits, poniżej przedstawiam jego największe zalety oraz parę wad:

PLUSY +

 • angle-double-right
  wysoka prowizja od sprzedaży (do 40%)
 • angle-double-right
  20% prowizji od powracającego klienta
 • angle-double-right
  dodatkowe 10% od partnerów
 • angle-double-right
  bogata oferta produktów
 • angle-double-right
  wysokiej jakości strony sprzedażowe
 • angle-double-right
  szybki support
 • angle-double-right
  stałe wypłaty 21 dnia każdego miesiąca
 • angle-double-right
  świetny system statystyk i śledzenia

- MINUSY

 • angle-double-right
  minimalny próg wypłaty to 400 złotych

Podsumowanie

Nutriprofits program partnerski na pewno jest warty bliższemu poznaniu. Zdecydowanie na plus przemawia fakt, że tutaj nie potrzebujesz swojej strony www aby rozpocząć zarabianie. Wystarczy założyć konto i rozpocząć promocję np. poprzez portale społecznościowe. Dobierając produkt do odpowiedniej grupy odbiorców na pewno zarobisz swoje pierwsze pieniądze.

stabilność
programu

szybkość
wypłat

pomoc
techniczna

cogs

dostępne narzędzia

spora liczba rozwiązań gotowych do natychmiastowego użycia

user-plus

dział obsługi klienta

support odpowiada na maile od 3 do 48 godzin od wysłania

share-alt

system prowizyjny

jeden z najlepszych na rynku (do 40% od pojedynczej sprzedaży)

ocena końcowa programu

Podsumowanie artykułu:
Data dodania:
Opis artykułu:
Nutriprofits program partnerski w którym zarobisz do 40% prowizji od sprzedanego produktu
Ocena artykułu:
51star1star1star1star1star
oceń wpis:3 głosy4.55

4 komentarzy do “Nutriprofits program partnerski w którym zarobisz do 40% prowizji od sprzedanego produktu dodatkowe 20% od powracających klientów, 10% od poleconych a wypłatę otrzymasz każdego miesiąca

 1. Ten nutriprofits nie nazywal sie inaczej kiedys? Dawno dawno temu dzialalem w podobnym ale nie pamietam nazwy. Probujac sie zalogowac na tamten email pisze ze nie ma takiego uzytkownika. Jakies pomysly?

 2. Super program do zarabiania. Na początku wystarczy pospamować na fb i pierwsze pieniądze wpadają. Ale jak sie chce więcej zarabiać to tylko własna strona lub ruch płatny.

  1. Ja jestem zwolennikiem tworzenia własnych stron i ich późniejszej promocji. Zarobki nie są widoczne od razu ale po pewnym czasie będziesz zarabiać więcej niż ze zwykłego spamu na FB czy innych społecznościówkach 😉


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *