Panel OPINIE PL – Opinie | Ankiety | Rejestracja | Wypłaty | Zarobki | Forum – Poradnik 2019

panel opinie pl opinie

Panel OPINIE PL to jeden z najpopularniejszych polskich serwisów do zarabiania na ankietach. Obserwując inne blogi, strony i fora można łatwo wywnioskować, iż jest on najczęściej wybieranym serwisem ankietowym wśród internautów. Oferuje bardzo niski próg wypłat zarobionych pieniędzy (od 50 złotych) oraz sporo ankiet do wypełnienia w skali miesiąca. Ja w nim już jestem od dawna, a czy Ty również do niego dołączysz i dasz sobie szansę na zarobienie dodatkowych pieniędzy?

Panel OPINIE PL

Polski serwis prowadzony przez IQS Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Działa on nieprzerwanie od 2007 roku i zgromadził wokół siebie rzeszę ponad 110 tysięcy osób, które za rzetelne wypełnianie ankiet otrzymują wynagrodzenie. Z danych do których udało mi się dotrzeć wynika, iż w ciągu roku panel przeprowadza ponad pół miliona badań, dzięki którym sporo panelistów zarabia swoje pieniądze. 

Zachęcam również do śledzenia ich oficjalnych kanałów informacyjnych na mediach społecznościowych. Znajdziecie ich na:

Rejestracja w OPINIE PL

Sam proces zakładania w panelu nie jest trudny. Bardzo dobrze obrazuje to poniższa grafika, którą przygotował ich zespół. Przyłóż się do tego, ponieważ w dużej mierze zaważy to na ilości ankiet jakie będziesz otrzymywać.

rejestracja opinie pl

WAŻNE! Zanim zdecydujesz się założyć konto w tym panelu (lub jakimkolwiek innym w przyszłości), to musisz wiedzieć o jednej ważnej rzeczy: panele ankietowe wysyłają bardzo dużo maili z przypomnieniami o ankiecie czekającej na jej wypełnienie. Ja osobiście założyłem sobie drugiego maila, który służy tylko i wyłącznie do obsługi paneli ankietowych. To pozwala na uniknięcie nadmiernej liczby wiadomości e-mail na głównym koncie. Zastanów się, czy nie warto zrobić podobnie w Twoim przypadku. Polecam założenie konta na GMAIL.COM.

Gdy masz już konto w serwisie bardzo ważnym elementem jest uzupełnienie profilu w 100%. Jest to niezwykle ważne, ponieważ ankiety są bardzo mocno targetowane pod konkretne osoby. 

OPINIE PL zarobki i nagrody

Panel płaci za każdą wypełnioną ankietę. Czasem się zdarza, iż nie zakwalifikujesz się do jej wypełnienia - wówczas otrzymasz około 20 punktów za chęć wzięcia w niej udziału. W systemie zarabia się punkty, które przeliczane są na konkretne nagrody i formy wypłat:

opinie pl zarobki i wyplaty

Uzbieranie minimum 4.000 punktów na doładowanie telefonu jest jak najbardziej możliwe w ciągu miesiąca. Wszystko jednak zależy od tego jak wygląda Twój profil i jakie jest zapotrzebowanie na sprawdzenie opinii na dany produkt. Nie zniechęcaj się jeśli przez jakiś czas nie otrzymasz żadnej ankiety. Są i takie okresy w działaniu panelu. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest zapisanie się do wielu paneli i zarabianie na kilka frontów. Więcej o tym napisałem w specjalnym wpisie poświęconym zarabianiu na ankietach.

Zarabianie na ankietach w 2020 roku. Poznaj jedną z najłatwiejszych metod do wygenerowania pierwszych dochodów w internecie
Zarabianie na ankietach to wbrew pozorom nie taki głupi pomysł na pierwsze pieniądze z internetu. Wielu osobom wydaje się, że na[...]

Poniżej zamieszczam jeszcze dowody wypłat, które sam zleciłem z panelu. Program płaci i nie ma tutaj mowy o tym, aby zarobione pieniądze nie zostały wypłacone. Sam proces wypłat na konto bankowe trwa do 7 dni roboczych.

Wszystkie moje dowody wypłat są dostępne na forum: https://forum.zarabianie24.net/t-placi-opinie-pl-dowody-wyplat-20746.html

Polecaj panel OPINIE PL i zarabiaj jeszcze więcej!

Nie jest żadną tajemnicą, iż polecając panel badawczy OPINIE PL możesz zarobić jeszcze więcej. Za każdą ankietę wypełnioną przez Twojego znajomego otrzymasz dodatkowo 20% jego punktów. Pamiętaj, iż tworzenie fikcyjnych kont pod swoim jest zabronione. W panelu można posiadać tylko jedno konto.

Link do zapraszania znajomych znajdziesz w swoim panelu na dole strony po lewej klikając przycisk "ZAPROŚ". 

Czy polecanie panelu opinie jest opłacalne? Zdecydowanie TAK! Wystarczy spojrzeć jakie wyniki z tego tytułu osiągają najlepsi w programie. Po przejściu do zakładki "ZAPROŚ" należy kliknąć w przycisk "RANKING TOP10 ZAPRASZAJĄCYCH". A poniżej przedstawiam wyniki najlepszych polecających za trzy kwartały roku 2019:

panel opinie pl zarobki z poleconych

Skoro już wiesz, że 10.000 punktów to 50 złotych, zatem jak łatwo policzyć najlepsi w programie partnerskim zarobili następujące kwoty:

  • campop: 2.515.908 punktów (12 579 złotych!)
  • martuskaa1919: 1 383 868 punktów (6 919 złotych)
  • Start: 1 134 152 punktów (5 670 złotych)

Dodam jeszcze, że czwarty (ostatni) kwartał dopiero się rozpoczął a przed nimi kolejne dwa miesiące zdobywania punktów z poleconych. A mogą to być bardzo dochodowe miesiące, ponieważ okres zimowy najbardziej sprzyja szukaniu nowych metod zarabiania w internecie przez internautów. 

Jak zdobyć poleconych w 2020 roku – lista ponad 10 przetestowanych i sprawdzonych sposobów
Jak zdobyć poleconych do programów partnerskich lub inwestycyjnych? W tym wpisie postaram się odpowiedzieć na to pytanie. Będę bazował tylko[...]

Jednym słowem - polecanie tego panelu innym osobom się po prostu opłaca. Na pewno masz znajomych, rodzinę którzy chcą dorobić pieniądze. Poleć im swoim linkiem i ciesz się z dodatkowych zarobków 😉

Pobierz aplikację mobilną i wypełniaj ankiety z telefonu

Bardzo mało jest na rynku paneli ankietowych, które posiadają własną aplikację mobilną dla panelistów. Portal OPINIE PL wyszedł na przeciw oczekiwaniom użytkowników i wypuścił bardzo fajną aplikację, dzięki której nie musimy już wypełniać ankiet będąc przy komputerze ale w każdej wolnej chwili prosto z telefonu.

Oczywiście może się zdarzyć, że dana ankieta wymaga komputera, ale to tylko nieliczne przypadki. Gorąco zachęcam do jej pobrania i używania. Baaardzo ułatwia wypełnianie ankiet.

panel opinie pl aplikacja mobilna

W chwili obecnej aplikacja jest dostępna tylko na urządzenia z systemem Android. Nie było nigdzie komunikatu, iż są prowadzone prace nad wersja na iOS. 

OPINIE PL forum

Jeśli poszukujesz więcej informacji na temat panelu OPINIE PL, to mam dla Ciebie kilka ciekawych linków. Są to fora internetowe, gdzie bardzo dużo osób pokazuje jak zarabia na ankietach (między innymi w OPINIE PL). Zapraszam do ich czynnego obserwowania oraz udzielani się:

Zachęcam do dołączenia do tych for i wrzucania swoich dowodów wypłat. Im będzie nas więcej w panelach, tym więcej zarobków będziemy mogli wygenerować.

OPINIE PL opinie użytkowników

W sieci bardzo trudno jest znaleźć negatywne opinie na ich temat. A to rzadkość w programach do zarabiania i to takich, które działają bardzo długo (nieprzerwanie od 2007 roku). W dzisiejszych czasach firmy liczą się z opiniami konsumentów, dzięki czemu chętnie posługują się firmami do przeprowadzania opinii na dany produkt czy usługę. A my użytkownicy końcowi na tym zarabiamy dodatkowo 🙂 Jak pojawią się pod tym artykułem komentarze, to dokleję je tu.

Podsumowanie

Jeśli po przeczytaniu całego artykułu dalej masz wątpliwości czy warto dołaczyć do OPINIE PL, to odpowiem krótko - WARTO! To jeden z liderów na polskim rynku, przez co liczba otrzymywanych ankiet jest na zadowalającym poziomie oraz są one płatne na dobrym poziomie. Szczerze polecam! No i zachęcam Cię do pozostawienia komentarza i opinii na ich temat, aby innym czytelnikom było łatwiej podjąć decyzję czy warto.

obsługa

zarobki

ilość ankiet

zarobki

nawet do 1.800 punktów za ankietę

sliders

liczba ankiet

sporo w ciągu miesiąca (zależy od Twojego profilu)

wypłaty

szybka realizacja, minimum do wypłaty 4.000 punktów

ocena końcowaArtykuł został odwiedziony, ponieważ użyłeś jednego z poniższych słów kluczowych:

  • opinie pl ankiety opinie
  • panel opinie pl opinie
  • ankiety opinie pl
  • opinie pl ile można zarobić
  • opinie pl logowanie
  • wypełnianie ankiet opinie pl
  • ile punktow opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.