Zarabianie na ankietach w 2018 roku. Poznaj jedną z najłatwiejszych metod do wygenerowania pierwszych dochodów w internecie pokażę Ci z jakimi firmami warto współpracować, jakich błędów się wystrzegać oraz jak wycisnąć z tej metody jeszcze lepsze wyniki finansowe (spokojnie 400 złotych miesięcznie)

zarabianie na ankietach

Zarabianie na ankietach to wbrew pozorom nie taki głupi pomysł na pierwsze pieniądze z internetu. Wielu osobom wydaje się, że na wypłatę będą musieli zbierać kilka miesięcy. Bzdura. Wybierając odpowiednie serwisy, można pierwsze ankiety otrzymać już w ciągu kilku kolejnych godzin po rejestracji i tym samym zacząć zarabiać. Sam w ankietach siedzę od bardzo dawna i jest to dla mnie jedno z wielu pół-pasywnych źródeł dochodu, na które poświęcam zaledwie kilka godzin miesięcznie. Jeśli zatem dopiero zaczynasz zarabianie w internecie, to rozważ start właśnie od tej metody.

Dlaczego uważam, że zarabianie na ankietach jest dobre (oraz wskazane) dla początkujących?

Głównym powodem dla którego tak uważam jest fakt, iż osoba początkująca, która nigdy wcześniej nie miała styczności z jakąkolwiek formą zarabiania przez internet nie ma wystarczającej wiedzy na wiele tematów z tej właśnie dziedziny. Takiej osobie ciężko byłoby od razu przejść do zakładania własnej strony internetowej, pozycjonowania czy doboru odpowiedniej formy jej monetyzacji.

Osobiście uważam, ze jednym z lepszych sposobów aby wejść w świat zarabiania w sieci jest rozpoczęcie od prostych narzędzi. Takim właśnie jest zarabianie na ankietach. A proste z tego względu, iż jedynymi umiejętnościami jakie są wymagane przy tej metodzie są:

 • założenie osobnego adresu e-mail
 • przejście procesu rejestracji na stornie
 • obsługa myszki i klawiatury

W zasadzie to wszystko. Nic trudnego. Nawet dla osoby starszej, która dopiero co weszła właśnie do świata cyfrowego. A jeśli uważasz, że się mylę to zapraszam do pozostawienia komentarza na końcu wpisu.

firmy wykładają bardzo duże pieniądze na badanie rynku i sprawdzenie opinii o swoich produktach? W zamian otrzymują sporo wartościowych informacji na temat odbiorców, co z kolei może przełożyć się na zmianę strategii i zwiększenie zysków. Tutaj każdy jest zwycięzcą.

Kilka wskazówek dla początkujących (zanim rozpoczniesz zarabianie na ankietach)

W tym miejsc chciałbym napisać o parę istotnych kwestiach, które wyszły na bazie mojego kilkuletniego doświadczenia z firmami świadczącymi usługi z zakresu ankiet. Po zastosowaniu się do nich unikniesz szeregu komplikacji i niedogodności, które ja doświadczyłem na własnej skórze:

 • Załóż sobie specjalny adres e-mail pod systemy z ankietami - Jest to bardzo ważne, ponieważ większość firm wysyła powiadomienia o nowych ankietach właśnie na maila. Jeśli podasz w nich swój prywatny, to gwarantuję, ze zostaniecie zasypani ogromną liczbą takich wiadomości. A to przełoży się na uciążliwsze używanie poczty do innych celów. Osobiście polecam pod ten cel założyć konto na gmail.com. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie aby używać własnego maila. W zasadzie to kwestia naszego komfortu na skrzynce pocztowej;
 • Sprawdzaj konta w programach (nie tylko w momencie, gdy otrzymasz powiadomienie na maila) - Są firmy, które nie wysyłają powiadomień na skrzynkę mailową. Zdarza się również, iż czasem zanim dotrze mail to badanie może być już zakończone. System pocztowy może mieć jakiś problem i maila z nowym badaniem otrzymasz z opóźnieniem. Zalecam sprawdzać raz dziennie serwisy w których masz konta. Dodatkowo kilka firm umożliwia skorzystania z extra ankiet płatnych, których nie ma w powiadomieniach;
 • Wypłacaj zarobione środki zawsze po przekroczeniu minimum - Jest to bardzo ważny punkt, ponieważ nigdy nie wiadomo czy dana firma nie zakończy swojej działalności. Szkoda byłoby stracić pieniądze, na zarobienie których przeznaczyliśmy nasz czas;
 • Prowadź swój dziennik wykonanych ankiet - W historii wykonanych ankiet (te, które zostały zaakceptowane) zapisuj sobie ich status np. w programie Word. Najlepiej w postaci printscreenów. Pozwoli Ci to reklamować ewentualny brak naliczeń za daną ankietę;
 • Uważaj na oszustów! - Nigdy nie płać za możliwość wypełnienia ankiety. Również nie płać za możliwość dołączenia do serwisu, który oferuje zarabianie na ankietach. Żadna legalna firma nie pobiera opłat z tego tytułu. Jeśli widzisz taką ofertę, to trzymaj się od niej z daleka.

Ile można realnie zarobić na wypełnianiu ankiet?

Na pewno nie zbijesz na tym fortuny. To nie możliwe. No może nie do końca to prawda, bo mając spore grono poleconych możesz również dobrze zarobić. Przy zarabianiu samemu (we wszystkich firmach, które podałem w poniższej tabeli) można spokojnie zarobić minimum 400 złotych miesięcznie. Jest to absolutne minimum. Oczywiście w głównej mierze zależy to od tego, jakie odpowiedzi udzieliłeś przy ankiecie rejestracyjnej. Im więcej zainteresowań posiadasz i je zaznaczysz tym więcej badań otrzymasz.

rozważ wciągnięcie do tego typu zarabiania swoich bliskich (partnera/partnerkę, rodzinę, znajomych). Zaproś ich ze specjalnego linku partnerskiego i zarabiaj jeszcze więcej przy ich pomocy. Pamiętaj, iż oni nie tracą na tym ani grosza (Twój zarobek z tytułu polecania nie pomniejsza ich zarobków).

Lista polskich sprawdzonych firm do zarabiania na ankietach

W sieci istnieje od groma serwisów, które oferują pieniądze w zamian za wypełnianie ankiet. Wiele z nich niestety ale nie wypłacają zarobionych środków. Wiem, bo sam je sprawdziłem. Dlatego poniżej dzielę się z Tobą tylko tymi firmami, które nie mają problemów z wypłatą zarobionych pieniędzy:

-
nazwa
ocena
liczba ankiet
status
link do strony
1.
ogromna
wypłaca
2.
bardzo dużo
wypłaca
3.
ogromna
wypłaca
4.
dużo
wypłaca
5.
dużo
wypłaca
6.
dużo
wypłaca
7.
dużo
wypłaca
8.
średnio
wypłaca
9.
średnio
wypłaca
10.
średnio
wypłaca

Poniżej zamieszczam tabelę z firmami, które dopiero co znalazłem i testuję. Po pierwszej wypłacie zostaną przeniesione do górnej tabeli. Pamiętaj, iż do poniższych firm rejestrujesz się na własną odpowiedzialność:

-
nazwa
ocena
liczba ankiet
status
link do strony
1.
weryfikuję
weryfikuję
2.
weryfikuję
weryfikuję
3.
weryfikuję
weryfikuję
4.
weryfikuję
weryfikuję

Pamiętaj, iż dołączenie do wszystkich powyższych firm daje Ci szansę na najlepsze zarobki z tytułu ankiet i badań. Według mnie nie ma najmniejszego sensu korzystanie tylko z kilku wybranych, ponieważ zarobienie kilkuset złotych rozciągnie się mocno w czasie. Tylko zapisanie się we wszystkich powyższych firmach gwarantuje przyzwoite zarobki miesięczne ?? Jak nie wierzysz, to zapisz się do 1-2 firm i sam zobaczysz po miesiącu czy mam rację czy nie.

Lista zagranicznych serwisów do zarabiania na płatnych ankietach online

W sieci znaleźć można dużo więcej serwisów do ankiet online. Jednak większość najlepszych wymaga znajomości języka angielskiego. W związku z tym osoby, które posługują się tym językiem zachęcam również do zapoznania się z poniższymi firmami. Gwarantują one niejednokrotnie dużo większe stawki za wypełnienie ankiety niż ma to miejsce w polskich panelach.

-
nazwa
ocena
liczba ankiet
status
link do strony
1.
ogromna
wypłaca
2.
bardzo dużo
wypłaca

W dziale firm zagranicznych również zamieszczam kilka takich, które dopiero testuję i sprawdzam czy faktycznie można przy ich pomocy zarobić. Pamiętaj, iż do poniższych firm rejestrujesz się na własną odpowiedzialność:

-
nazwa
ocena
liczba ankiet
status
link do strony
1.
weryfikuję
weryfikuję

Dodatkowe zarobki z polecania programów do zarabiania na ankietach

Wiele programów do zarabiania na ankietach posiada również specjalne linki, które umożliwiają zarabianie poprzez poleconych. Polecam zainteresować się tym tematem, ponieważ potrafi to zwiększyć zarobki o konkretne kwoty.

Jak zdobyć poleconych w 2018 roku – lista ponad 10 przetestowanych i sprawdzonych sposobów
Jak zdobyć poleconych do programów partnerskich lub inwestycyjnych? W tym wpisie postaram się odpowiedzieć na to pytanie na bazie własnego[...]

Podsumowanie

Co tu dużo pisać. Temat prosty i przyjemny. Szczególnie dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z zarabianiem przez Internet. Zarabianie na ankietach to również szansa na dodatkowe źródło dochodu nie tylko dla początkujących. Również osoby średnio i zaawansowane mogą skorzystać.

Początki są trudne ale jak już wypłacicie pierwsze pieniądze to gwarantuję Wam, że mocniej przyłożycie się do tej formy zarabiania pieniędzy i będziecie działać dużo mocniej w kierunku poprawy dotychczasowych zarobków.

Zapraszam do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami. Kto wie - może Wy polecicie mi jakieś sprawdzone programy do zarabiania na ankietach ??

Powodzenia!
Łukasz


Podsumowanie artykułu:
Data dodania:
Opis artykułu:
Zarabianie na ankietach w 2018 roku. Poznaj jedną z najłatwiejszych metod do wygenerowania pierwszych dochodów w internecie
Ocena artykułu:
51star1star1star1star1star
oceń wpis:4 głosy4.8

W jaki sposób skutecznie zarabiać pieniądze w Internecie?

zapisz się do zupełnie darmowej listy mailingowej bloga i bądź zawsze na bieżąco z nowymi sposobami zarabiania pieniędzy przez Internet.


Administratorem danych osobowych jest autor bloga www.zwi.pl. Masz pełne prawo dostępu do treści podanych danych, ich poprawienia lub usunięcia. Podanie danych jest dobrowolne.

stosuję politykę

totalne zero spamu

gdzie Ty i Twój e-mail
śpicie spokojnie


20 komentarzy do “Zarabianie na ankietach w 2018 roku. Poznaj jedną z najłatwiejszych metod do wygenerowania pierwszych dochodów w internecie pokażę Ci z jakimi firmami warto współpracować, jakich błędów się wystrzegać oraz jak wycisnąć z tej metody jeszcze lepsze wyniki finansowe (spokojnie 400 złotych miesięcznie)

 1. Hej, takiego sposobu zarabiania właśnie szukałam. Jedyne co tutaj muszę zainwestować to czas. A że mam dziecko to idealnie mi się to sprawdzi. Założyłam konta we wszystkich firmach które opisałeś i biorę się za wypełnianie ankiet. Jak faktycznie miesięcznie zarobie kilkaset złotych to będzie MEGA! <3

  1. Marzeno, jeśli będziesz systematycznie i sumiennie wypełniać ankiety z wszystkich witryny, które podałem we wpisie, to gwarantuję Ci, że paręset złotych zarobisz ?? Obecnie nie znam lepszej metody na zarobienie jakichkolwiek pieniędzy przez osoby, które nie mają pojęcia o innych metodach zarabiania w sieci. A ta metoda wymaga jedynie poświęcenia wolnego czasu ??

 2. Witam, na dziś zarejestrowałem się na 4- ech domenach i będę czekał z niecierpliwością aż coś mi przyślą…

  1. Jeszcze dzisiaj powinieneś coś otrzymać. Ja polecam zarejestrować się we wszystkich podanych serwisach, wówczas jak się naprawdę przyłożysz to możesz fajne efekty uzyskać ??

  2. Czy to jest normalne iż 4 dni po rejestracji miałem tylko 3 ankiety a zarejestrowałem się na wszystkich podanych witrynach.

   1. Czasem tak. Wszystko zależy od tego jakie dane zostały podane przy zakładaniu kont (miejsce zamieszkania, zainteresowania, wykształcenie itp). Nie każda ankieta jest skierowana do każdego użytkownika. To zleceniodawca decyduje do kogo mają trafić (do jakiej grupy). Raz otrzymasz więcej ankiet a raz mniej.

 3. Sama zarabiam na ankietach i nie narzekam. Przy dwojce dzieci nawet godzine dziennie idzie znalezc. Ja mam swoj mikro blog o ankietach i razem z poleconymi zarabiam: styczen 1652zl, luty 1252zl, marzec 1512zl, kwiecien 1405zl, maj 1052zl, czerwiec 1079zl. Mniej niz na etacie ale za to siedze w domu z dziecmi. Polecam

 4. Odświeżałem strone i nie pomagało, teraz patrze z telefonu i tabelki są. Ciekawe czy będę je widział w domu na Macu. Pozdrawiam

 5. Zbliżamy się do końca miesiąca kalendarzowego. Jak się prezentują u Was zarobki z ankiet? U mnie systematycznie zwiększają się zarobki na kontach 🙂 Za niedługo kolejne podsumowanie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *